Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
Arabian Story

Přináším k vám dobrou zprávu, pro některé velmi dobrou a toť, že Arabian Story bude mít na 100% dabing. Dokonce už se na dabingu pro intro 1. mise pracuje a pár dialogů už mám. Sice to není od profesionálů, ale od velmi dobrých amatérů, jako jsme My, Emerson Games, co děláme FiS, Arabian Story... :smile:

Více se dozvíte na webu Arabian Story


OffLine Morphid | 2009-03-09 17:38:33
Arabian Story

Po delší době neaktivity webu Arabian Story (ale jen webu :smile:) byl spuštěn nový web. Funguje na redakčním systému Php-Fusion, bude jej proto možné kdykoli a kdekoli aktualizovat (ze školy apod.), tudíž můžete čekat, že na webu bude každá novinka ihned. Registrujte se a pište do fóra vaše nápady. Buďte aktivními a staňte se členy webu Arabian Story. Můžete také diskutovat nebo přidávat vaše nápady, obrázky, mise a možná se něco z vašich nápadů objeví v modifikaci.

Kompletní seznam, co najdete v budoucnu na webu, je na fóru webu Arabian Story.OffLine Morphid | 2009-01-07 20:24:50
Arabian Story

Připravili jsme si pro vás několik prvních screenshotů z rané verze Arabian Story. Bude kompletně předělaný příběh, nové mise, rozpracované charaktery apod.OffLine Minatory | 2008-12-25 23:52:12
Arabian Story

Milá komunito, tuto novinku píšu, aby se Emerson Games pochlubilo se svým novým projektem po nemalé předělávce - arabskou modifikací do hry Original War.

Arabian Story

Modifikace Arabian Story pro hru Original War je z pohledu 3. Strany konfliktu, arabské žoldáky. Arabové se do války o nerost zvaný Siberit/Alaskit dostali jako nečekaní hosti. Jejich cílem je zničit Sibiřské ložisko Siberitu/Alaskitu, aby lidstvo zůstalo závislé na ropě, na které si Arabští šejkové vydělávali milióny dolarů. Cesta arabů není snadná. Netuší, jak funguje EON, stroj času, který se nalézá v utajované americké základně na Sibiři. Poté zjistili, že EON přenese cokoli, co je do něj vloženo na stejné místo, ale o 2 milióny let do minulosti. Arabové Přepadnou EON, aby si zajistili časoprostorovou bránu, pomocí které vstoupí do války v minulosti. Šejkové si najímají žoldáky po celém světě, z Německa, Rakouska, Maďarska, ba dokonce i z Ruska a USA. Přepadení EONu Američané netušili, proto také arabové neměli příliš velké ztráty.

Hlavní postava módu by byl Kurt Shmidt, 36 letý žoldnéř z Německého Hamburku.

Po vstupu do EONu začíná pro Kurta nový život, nová cesta, kterou musí Kurt projít. Kurt to po přistání nebude mít lehké. Dopadne přímo do americké základny pod velením Johna Macmillana. Ten ho ovšem pustí, protože nejen arabové stojí proti rusům. Jenže šejkové mají za nepřátele i Američany, proto to Kurt nebude mít lehké. Musí se probít skrz velké základny do arabského území na severovýchodě Sibiře. Po desítkách bojích, které trvali necelé 2 roky se Kurt a několik žoldáků odtrhlo od Arabských šejků, protože jim nedávali slíbené žoldy. Jejich nově vzniklou stranu pojmenovali Legie bojovníků, která pomáhala každé straně, která dala ‚víc‘. Pod vedením Legie to ale Kurt také neměl lehké. Šejkové po něm šli za velezradu a strana, proti které si ta druhá zaplatila útok, ho také neměla v lásce. Pokud by ovšem Kurt zůstal u Šejků, tak se mohl dostat až k samému velení Arabských sil (po smrti šejka Adbula Shariffa) a dokončit jeho složitý úkol: Najít a zničit přimární ložisko Siberitu/Alaskitu.

Modifikace má 2 jazykové verze, českou a polskou (Polská bude hotova až zítra nebo přes týden). Mód může mít pár malých chyb, které by neměli ovlivnit hraní móodu, pokud najdete nějaký větší, okamžitě to ohlašte. Za bugy se omlouváme, ale každý mód má nějakou tu chybku.

Mód obsahuje 2 plně hratelné mise za arabskou stranu.

Arabian Story stahujte zde:

Arabian Story Demo 1 - Download


OffLine Morphid | 2008-08-23 18:44:03
Arabian Story

Zdravím komunitu.

Všichni si jistě všimli, že se u Arabian Story dělá Design Document, což znamená předělávka již hotových misí. Hotová mise byla stejně jen jedna, protože ostatní nebyli v záloze a mě se doslova 'posral' editor. Za tyto předělávky se omlouváme a budeme se snažit dát vám první hotové mise co nejdříve. Udělat Design Document bude dost dlouhé, takže se bude dělat postupem času. Uděláme v DD 9 misí a až je uděláme budem v DD pokračovat.

Všem mockrát děkujeme.


OffLine Morphid | 2008-07-03 18:15:18
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.