Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
X-Ray - Založeno 20.4.07 - Členů: 23 (československý klan)
Web
info


OffLine Acaruss | 2009-03-25 00:06:20Cílem tohoto klanu, založeného na jaře (cca duben) roku 2007 Speedym, je (asi jako u všech jiných) dostat se až na samý vrchol. Předevšim se snaží vyrovnat se *IG* a být tak jedním z nejlepších klanů nejen v České republice.

Po docela brzkém odchodu Speedyho nastoupil na trůn Dragon Storm, který si zvolil za svého zástupce Jirku, spolu vyhráli první Clan War s tehdy ještě aktivním klanem *AF* (Aliented Forces) 2 : 0. Dragon Storm začal být dlouhodobě neaktivní, a tak asi po cca 4 měsících jeho neaktivity přebral kralování Jirka. Po dlouhé době prosperity byl i Jirka z osobních důvodů donucen klan opustit a po jeho odchodu byla vytvořena rada starších Spooker/Bulisek/Spajda77/Gauny. Klan je nyní aktivní a může se chlubit tím, že má více aktivních členů (tj. cca 30), než kterýkoliv OW klan. Jedním z největších úspěchů je výhra v Clan War s dnes již neexistujícím klanem Imperial Guard, který prvně okusil chuť porážky.
Každý, kdo by měl zájem stát se členem ("X-Rayem"), má šanci. Požadujeme základní ovládání hry. Naši zkušení důstojníci se o Vaše dovednosti jistě postarají.

Aktualizováno 14.11.2010


OffLine Acaruss | 2009-03-24 23:59:57
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.