Original War Centrum
OWC
Podpořte nás

Heike Steyer


I když originální Arabská kampaň zatím není, s Heike se i přesto setkáte jak v Americké, tak v Ruské kampani. Je to velitelka přepadu americké základny v současnoti. Mezi její přednosti patří ty dělnické a vojenské. Má nějaký pletky s Kurtem, asi po sobě jedou :smile:
______________________________________
Kurt Smith


Kurt vám v jedné z misí americké kampaně přistane doprostřed základny. Odmítne se vzdát a poté, co mu umožníte odejít, ho uvidíte ještě párkrát. Poněvadž jste mu zachránili život, tak si vás vcelku oblíbí a i když bude mít několikrát "rozkaz" vás zabít, pokaždý vám dá šanci se z toho dostat :smile: V pozdější části hry se odpojuje spolu s dalšími od arabských šejků a zakládá "Legii" Je to výborný voják.
______________________________________
Dietrich Genscher


Němec, který se nechal arabskými šejky najmout na tuto misi. Stal se jedním z velitelů arabských sil v minulosti a tvrdě pronásleduje Kurta a ostatní, co se od něj odpojili. V Ruské kampani s nim budete několikrát "obchodovat". Jedná se o skvělého velitele a vojáka.
______________________________________
Šejk Omar


Spolu s dalšími šejky si zaplatil mnoho německých a arabských žoldnéřů na misi do minulosti. Jedná se zřejmě o nejvyššího velitele arabských sil v minulosti. Potkáváte ho v obou dvou kampaní a v obou vám bude dělat celkem nepříjemnosti.
______________________________________
Šejk Abdul Shariff


Vcelku nepříjemnej stařík, kterého musíte zabít pokud se přidáte k alianci.. O Johnovi a Burlakovi prohlásí, že jsou blbější než jeho mastodont :smile:


OffLine Acaruss | 2009-03-25 04:33:29
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.