Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
Protože byla docela velká poptávka po tom, jak tento projekt pokračuje, rozhodli jsme se sem dát jednu malou ukázku.

Prosím mějte na paměti, že jde o test mechanismů, s tím jak se bude postava pohybovat v konečné hře, to nemá nic společného.

OWR Test 1


OffLine Sali | 2013-09-22 11:30:18
Aliance
Loajalisté po přepadu Oblasti 1 zůstali na straně Aliance. Od rebelů se liší svými technologiemi. Chtějí znovu nastolit mír v pravěku a věnovat se bádání po civilizaci, jež tu zanechala Siberit a Artefakty.

Američané
Jejich hlavním cílem je, aby válka měla co nejméně zbytečných obětí. Využívají svoje vysoce pokročilé nesiberitové technologie k přesným útokům, paralyzaci nepřátel a ochraně vlastních lidí a materiálu.

Rusové
Soustředí se hlavně na obranu. Mají silné zbraně s velkým dostřelem, pokročilejší počítačové systémy a rozvinuté časoprostorové technologie, které jim kompenzují nedostatky v mobilitě.

Legie
Rozvíjejí biologické technologie. Naučili opičáky složitějším dovednostem včetně základních prací s vozidly. Své pokroky v oblasti biologie používají ve válce ve formě bojových plynů a drog. Jako vždy jsou velmi mobilní.Rebelové
Rebelové se po přepadu Oblasti 1 rozutekli a začali znovu spřádat své plány. Od Loajalistů se liší jak názory tak technologiemi, více než co bylo a co bude je zajímá co je, chtějí se vrátit domů a zničit veškeré důkazy o tom že lidstvo kdy bylo v minulosti, pokud to bude nutné, tak zničit i siberit samotný.

Američané
Soustředí se na rozvoj technologií co mají k dispozici. Podařilo se jim vylepšit způsob montáže zbraní na vozidla, díky čemuž mohou na vozidla přidat sekundární zbraň, která tak zvyšuje všestrannost jejich vozidel. Svoji mobilitu ještě zvyšují speciálními vojáky a podvozkem schopným skoků na krátkou vzdálenost.

Rusové
Zatímco technologii časoprostoru rozvynuli jen málo, vyvynuli nové účinné zbraně a vytvořili speciální bojové obleky pro své vojáky, které jim umožňují vydržet v boji mnohem déle a mohou využívat větší škálu zbraní.

Arabové
Zaměřují se především na svoje schopnosti působit co největší škody. Rozšířili využití plamenometů a zápalného střeliva, vytvořili nové konvenční i nekonvenční zbraně, které působí velké škody a přestože se výdrž jejich vozidel nezměnila, způsobují značné škody ve velmi krátkém čase.


OffLine Sali | 2013-04-30 00:43:30
Máme tu několik typu vylepšených teleportačních bran ruských stran... každá strana (Rusové Aliance / Rusové Rebelů) dostane jeden z uvedených typů a právě vy rozhodnete, které dvě použijeme.


Více informací a hlasování zde.


OffLine Sali | 2013-04-29 20:48:04
Vlk potřebuje tvrdého pána, to znamená, že ochočovat jej budou vojáci, tygry klasicky šejk.

Ovladatelnost zůstane podobná, bude je více méně ovládat ten kdo je ochočil.

Bude mu moct nastavit zda má být agresivní, asistenční nebo klidný to jest.. agresivní utočí na vše nepřátelské co uvidí, asistenční - na to na co utočí pán, klidný - drží se stranou.

Půjde jim dát rozkaz HLLÍDEJ! což vlk/tygr zůstane stát na místě (nebo si lehne) a bud hlídat, pokud uvidí nepřítele, okamžitě na něj zaútočí, po té co útok skončí se vrátí na pozici a hlídá dal... rozkaz hlídej de zrušit jen pokud pán je 15 od vlka/tygra (může rozkaz na něho zakřičet).

Vlk i tygr přebírají jak barvu, tak viditelnost hráče.

Vlk bude o malinko menší, pomalejší a slabší než tygr.

Když pán vejde do budovy, dostane vlk/tygr automaticky rozkaz (pokud ho už nemá), Hlídej!.


OffLine Sali | 2013-02-17 12:02:57
Zde daváme k dispozici přehledy vozidel, zbraní, budov a technologií, které v budoucnu v novém OW uvidíte. Tyto tabulky slouží i jako přehled pro nás, tudíš se budou aktualizovat.

Lidé technologie
Budovy
Vozidla
Ostatní

Děkujeme za zájem, za Vaše názory i nápady.


OffLine Sali | 2012-10-27 20:37:03
Zde je soupis, ultimátních zbraní pro OWR pro jednotlivé strany.

Arabové - Rebelové - Náklaďák se Siberitovou hlavicí
Naklaďák při odpálení nebo při zničení vybouchne stejně jako Siberitová bomba. Na místě výbuchu vznikne radiace na určitou dobu.
    Vyžaduje výzkum vybušniny a Siberitová energie
    Výzkum v Siberitové

Američané - Rebelové - Siberitová bomba
Raketa dalekého doletu a velké ničivé síly. Na místě dopadu vznikne radiace na určitou dobu.
    Vyžaduje výzkum Raketa a Siberitová energie
    Výzkum v Siberitové

Rusové - Rebelové - Prostorová Destabilizační Raketa
Raketa dalekého doletu, způsobující kolaps přístrojů využívající alaskit v oblasti dopadu a následný teleport na náhodné místa všech pohyblivých jednotek. Teleportované jednotky se budou objevovat s různým zpožděním max. až 3 minuty. (Dokud jsou jednotky v časoprostoru, hráč nebude prohlášen za poraženého)
    Vyžaduje výzkum Raketa a Alaskitová Energie
    Výzkum v Časoprostorové

Arabové - Aliance -XXX Plyny
Barely naplněné nebezpečnými plyny, při zničení barelu (i uvnitř náklaďáku) se do určitého okruhu rozšíří směsice plynu, které rozežírají pancíře vozidel a budov (koroze udělá díry i do nádrží a barelů s ropou, tudíž se ropa vytratí), dáví postavy a rozkládá všechen siberit (kolem siberitových budov se vytvaří radiace a vypaluje z budovy siberit, po utoku (pokud to budova přežije) se musí doplnit siberit, aby byla zase funkční). Barely lze samovolně postavit, naložit na náklaďák, nebo odnést v ruce.
       Vyžaduje Rozklad Siberitu a Dávicí plyn
       Výzkum v Biologické

Američané - Aliance - Devastační Satelit
Satelit vystřelený do vesmíru, střílí na zem laserové paprsky který pálí vše co se dá. Satelit musí řídit člověk v řídící věži, člověk může řídit pouze 1 satelit na ráz. Chvíli trvá než se nabije.
    Vyžaduje Dálkové ovládání a Siberitová energie
    Výzkum v optoeletronické

Rusové - Aliance - Retrospektivní nálož
V místě dopadu vznikne časová bublina, která vrátí zpět čas okolo 20 minut. Změní se stav zkušenosti lidí, výstavby, vylepšení, vozidel, zkrátka všech objektů v zasažené oblasti na stav cca před 20 minutami.
    Vyžaduje Raketa a Alaskitová Energie
    Výzkum v Časoprostorové

Radi uvidíme váš názor.


OffLine Sali | 2012-10-18 16:21:15


OffLine Sali | 2012-07-26 08:02:17
Milá komunito,
rád bych vám představil projekt OriginalWar Rebellion, na kterém s Engym a spol. pracujeme. Zatím je projekt v plenkách a ještě nějakou chvilku potrván než se naučí chodit, ale pilně na tom pracujeme.
Jde o předělání OW do nového 3D prostředí, novými prvky. Hra bude navazovat na rebelskou kampaň z Throwbacku.
2 Strany, 3 Národy, 6 Frakcí.
Jak známé malé mapy tak i nové rozsáhlé.
...

Připravil jsem vás pro vás část prezentace, která proběhla 9.3.2012 ve Stříbře.
(pozn. Obsahuje prezentaci, úkázku hlavního menu a základní modely. K otevření modelů je potřeba program blender [ke stažení na blender.org])

Original War Rebellion - Ukázka - RAR


OffLine Sali | 2012-03-11 21:23:10
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.