Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
Opraveno:
- Opraveno mazání ve fóru.
- Opravena chyba v šabloně, stránka už se nerozsypává.

Víme o tom:
- Nefunguje hromadné mazání postů ve vlákně.

Prosím všechny co vědí o nějaké chybě aby to sem napsali.


OffLine Achse | 2010-09-01 10:56:52
Svět sa changenul, čuchám to ve vodě, čuchám to ve větru, čuchám to v polu....

Chubička píše další díly Myslivce, Jolinar staví Original War - Heroes game, a Achse buduje novou "tajnou" website.


Ještě není hotovo, ještě mne a Cwelfa čeká plno bezesných nocí, ale všem náruživým Roleplayerům doporučuji nabrousit Postavy pro nový Roleplay - a to nejen ve stylu Original War (i když samozřejmě, bude i Original War roleplay - pokračování toho z fora). A až bude vše hotovo OWC čekají změny. Velké změny.

~Doufám.OffLine Achse | 2010-08-29 04:18:53
V prvom rade sa chceme ospravedlniť všetkým používateľom OWCéčka za všetky problémy a nedostupnosť OWCéčka. Ako ste si mohli prečítať v predchádzajúcej novinke, problém, ktorému čelíme, je vážny a je ho treba riešiť.

Preto sa Pavel Peterka z tímu Emerson Games (Arabian Story, First in Siberia) rozhodol podať nám pomocnú ruku. Ponúkol nám miesto na hosting našich stránok priamo na EMERSONGAMES.CZ. Ako ste si mohli všimnúť, vo vašom prehliadači už máte inú adresu OWCéčka. Teraz sa celý systém nachádza na http://www.owar.emersongames.cz/.

Toto riešenie je zatiaľ len dočasné a ako môžete vidieť, systém ešte nie je celkom "zabydlený". Niektoré funkcie sa nesprávajú korektne, napríklad pridávanie príspevkov funguje ako u anonymov.

Majte prosím strpenie, všetko sa snažíme vyriešiť.


OffLine Timeshifter | 2009-10-21 16:41:23
Poslední dobou se po internetových stránkách šíří důmyslný škodlivý kód. Vše začíná v Total Commanderu nějakého napadeného počítače. Ten nahraje při uživatelově přihlášení na nějaké FTP na ono FTP kus kódu který umožňuje provádět externí kódy posílané přes proměnou $_POST['e'].

Naše OWC hostuje na serveru visiongame a na tento server, resp. jeho FTP má přístup mnoho lidí a nějakým (výše popsaným) způsobem se nám na OWC dostává opakovaně škodlivý kód. Nemám šanci to stále opravovat - umazávat. Takže mě nespamujte že je tu vir, nebaví mě odstraňovat důsledek, a příčinu odstraňovat nemůžu.

Píšu vám to sem jen proto aby jste byli informováni. Aby když už je OWC zavirované nebo nefunguje jsme vůči vám byli feroví a aspoň vám dali vědět o co vlastně jde.

Snad to čas od času opravím. Jinak pokud ještě někdo máte přístup na FTP OWC a vyznáte se v PHP, je třeba odstranit 'eval(base64....' na prvním řádku PHP souborů. A externí loadovaní JavaScriptů v html šablonách.


OffLine Achse | 2009-10-16 20:12:00
Prepáčte nám, za nečakaný dvojdňový výpadok Original War Centra, ktorý bol spôsobený nabúraním škodlivého kódu na lokalitu, kde je OWC hostované. Po oprave sa nám ho podarilo opätovne rozbehnúť, a dúfame, že sa to už viac-krát nestane.

Redakcia OWC


OffLine Timeshifter | 2009-05-14 15:35:21
Pokud se Vám nejde přihlásit a systém vypisuje chybovou hlášku…
Chyba v parametru 'jmeno' nebo 'heslo'!

…je potřeba promazat cookies. Jak na to? Záleží na Vašem prohlížeči. Většinou to najdete v možnostech a nastavení soukromí.

(FireFox: Nástroje → Možnosti → Soukromí → Správce Cookies)

Pokud máte stále problém, postujte do komentářů nebo mě kontaktujte formou soukromé zprávy, která v případě takto chybného přihlášení lze odeslat jako anonymous.

+ Pod takovéto zprávy se podepisujte a přidávejte svoje ICQ, ať se to dá řešit i individuálně.


OffLine Achse | 2008-10-25 20:24:15
Do galerie jsem nyní přidal speciální prohlížeč obázků – ThickBox. Jedná se o JavaScriptový listovač mezi obrázky a prohlížeč. Všechno je velmi elegantní! Zkuste ho (jděte do nějaké galerie a zkuste otevřít obrázek) :smile: – rovněž jsem ho doplnil o vlastní OWARáckou nahrávací animaci – konkrétně, když se obrázek nahrává, uvidíte zářící logo siberitu :smile:

A teď mě napadlo využít tento nahrávací obrázeček jako malou reklamu na projekty komunity. Třeba, že při nahrávání obrázku se vám ukáže reklama na Arabian Story nebo třeba na First in Siberia :smile: Uvidíte časem, jestli se k tomu odhodláme.


OffLine Minatory | 2008-08-25 22:28:08
Určitě se ptáte, co způsobilo dočasný výpadek OWC, který se konal od (tuším) předvčerejška (kdybych se mýlil, tak mě opravte) – může za to zřejmě nezaplacený hosting serveru visiongame.cz, kde je OWC umístěné. MYdla, který si tento server pronajímá, již vše řádně zaplatil, a tak celé OWC nyní opět jede v plné parádě. Plyne z toho jedna věc: Za výpadek nemůžeme my. Ale i tak se já – za adminy OWC – za všechno omlouvám, byť jsem na tom neměl zásluhu a ani jsem neměl kompetenci to řešit :smile:

Ale jsem zatraceně rád, že už to běhá… :smile:


OffLine Minatory | 2008-07-09 02:40:47
Stále hledáme adminy, redaktory a moderátory pro anglickou sekci OWC. Můžete se mi ozvat na ICQ 237081758 nebo mi majlnuout na stepan@pazderka.cz.


OffLine Minatory | 2008-06-29 22:44:50
Tak, milí OWARáčci, připravil jsem si pro vás nový kabátek pro OWC. Je veden ještě více v duchu sci-fi. Zatím podporuje jen české verze OWC, ale určitě se časem dočká podpory i v dalších jazycích. Aplikovat ho můžete samozřejmě ve svém profilu. Přeji příjemné brouzdání pod novou grafikou.
Design funguje v prohlížečích Internet Explorer 7, Internet Explorer 6, Firefox 3 a Opera 9.5. Na jiných prohlížečích nebyl odzkoušen. Pod Internet Explorerem 6 se špatně rovná obsah, ale není to netolerancehodná chyba.


OffLine Minatory | 2008-06-29 15:41:58
Jít na stranu: 1 2 3
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.