Original War Centrum
OWC
Podpořte nás

Emerson Games

Konečně se nám podařilo vydat náš první projekt naplno. First in Siberia s číslem verze 1.0 je nově ke stažení ze zcela přepracovaných stránek Emerson Games a nového webu First in Siberia. Novou verzi stahuje zde.

Pro Emerson Games je to menší oslava. Poprvé v historii dáváme na internet zcela dodělaný projekt. Ve finální verzi se vším všady. :smile:

Jelikož na betaverzi se nám dostala docela pochvalná vlna, nebylo od té doby změněno nic. V nové verzi se ale přeci jen nachází něco nového:

- Nové intro kampaně, které se přehraje ještě před první misí.
- Celá modifikace má také vlastní instalátor.

A jelikož se nám tímto uvolnily ruce, v plné rychlosti nyní pracujeme na připravovaném projektu Arabian Story - neoficiálním datadisku k Original War za arabskou stranu. Více už na oficiálním webu.

A pokud vám zbyde ještě trochu času, navštivte naše kompletně přepracované webové stránky a zůstaňte s námi ve spojení pomocí fóra nebo nám napište. Kontaktovat nás můžete pomocí Google Talk, Live Messenger či předpotopního emailu :smile:

Hezké svátky přeje celé Emerson Games!


OffLine Minatory | 2008-12-18 10:53:53
Tvoříte rádi mise a hrajete si s editorem? Napadlo vás, že vaše mise se mohou objevit ve finální verzi modifikace First in Siberia a že se můžete stát právoplatným vývojářem tohoto titulu? Není nic jednoduššího než když nám svoje díla ukážete na fóru. Pokud chcete, napište i své jméno. Vaše mise se objeví ve finálním balíčku!


Svá díla vystavujte zde!


OffLine Minatory | 2008-08-17 14:22:37
Na web Emerson Games bylo čerstvě umístěno First in Siberia ve verzi 0.9. Součástí balíku je nová kampaň, která je o mnoho kvalitnější než její předchůdce. Celá modifikace sama rozpozná jakou verzi Operace Flashpoint máte a podle toho nastaví anglický nebo český jazyk.OffLine Minatory | 2008-08-15 14:23:24
Engine OFP byl příliš svazující, a tak jsme se rozhodli přesunout své síly pod engine vyspělejšího Armed Assault. Ale to není vše. Po zrušeném OW módu jsme přebrali modely a použili je. Můžete se těšit na naprosto špičkovou grafiku, úžasnou hudbu a inovativní prvky hratelnosti. Veškeré novinky budeme publikovat na vývojářském blogu, kde se taky budete průběžně dozvídat problémy s vývojem a můžete nám poskytnout pomocí komentářů svoji odezvu, za kterou budeme moc vděční :smile:


OffLine Minatory | 2008-05-23 20:51:47
Další verze se nám vyklubala ven. Nyní obsahuje krátkou americkou kampaň a kompletně dodělaný ostrov. Dodělali jsme taky několik zjednodušujících prvků. Celá nová verze obsahuje instalátor, který si sám najde cestu k Operaci Flashpoint a zároveň má i vlastní spouštěcí exe soubor (mnohokrát za to děkuji Sumrakovi), který budete mít na ploše. Přejeme příjemnou zábavu.

V neposlední řadě se sluší dodat, abyste veškeré připomínky psali na email: stepan@pazderka.cz nebo na moje ICQ. Kontakt na mě najdete na mé kartě.OffLine Minatory | 2008-03-14 17:44:13
Je potěšením, že mohu oznámit vydání další verze módu First in Siberia. Současně jsem vypustil na svět nové oficiální stránky, kde také naleznete odkaz na stažení módu. :smile:


Přejdi na stránky:OffLine Minatory | 2008-01-11 19:36:00
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.