Original War Centrum
OWC
Podpořte nás

Dávná minulost

Jelikož se na Dávnou Minulost již nesoustředím, chtěl bych vás, komunitu, požádat, abyste mi napsali do komentářů všechny chybky, které jste ve hře našli. DM si zaslouží být bez chyb a myslím, že i vy budete rádi.

K bugům pište:
Misi,Co se stalo (problém)


OffLine Morphid | 2009-02-24 18:59:35
DM

// 21.2.2009 - DM Demo2 na stahování reupnuto. Můžete stahovat :smile:

Sliby se mají plnit a já slíbil, že vám přinesu DM Demo2. Velká chvíle je tady. Velký dík si zaslouží FreeWind a hlavně Jirka, který celý projekt podržel.

Demo 2 obsahuje 8 plně hratelných misí za soudruha L.V.Asmarova a jeho lidi. Vaše cesta bude trnitá, neboť budete neustále bojovat s Američany a později i s Araby. Uvidíte V.I.Lenin pod útokem Arabů, americkou základnu Sigmu a další a další věci.

Dávnou Minulost Demo 2 stahujte ZDE!

Návod k instalaci:
Stáhněte si soubor dm_demo2.rar a ten si vybalte do složky s original war do mods a pak už jen spusťte hru, přepněte na DM-Demo2 a hrajte :smile:

Jménem všech autorů přeji příjemné hraní DM.


OffLine Morphid | 2008-09-20 16:21:24

Dávná minulost

Chvíle, na kterou každý čeká, je tady…

Dámy a pánové, čas byl dlouhý, ale přece jenom. Dnes, 21.2.2008 v 7 hodin večer, vyšlo demo modifikace Dávná Minulost. Demo obsahuje 3 oficiální mise DM. Mise z DM najdete v ruské kampani. Předehra je stejná jako u originální ruské kampaně, zbytek už je podle nás. Poslední mise je upravená pro demo, proto je trochu obtížnější. Velké díky patří hlavně našemu skvělému sailistovi a příteli Ondrovi Krausovi alias FreeWind, poté taky Jiřímu Peškovi alias Jirka a mně, Janu Hraničkovi alias Morphid. Všem přeji příjemnou zábavu a krásné prožití dnešního večera (u Original War, doufám :smile:).


OffLine Morphid | 2008-02-21 19:01:49
Po dohodě mě Morphid a Minatoryho jsem došel k tomu, že Dávná Minulost bude projektem Emerson Games.

Přichází s tím dobré a špatné zprávy.
Co bych to byl za člověka, kdybych začal špatnými zprávami:
Tak ty dobré:
- Můžete se na dabing takřka spolehnout.
- Nové GBI mapy do misí 01,02.
- Nový hrdina a Xichty
- Větší zábava při misích(vtipné dialogy, lepší hratelnost)

a teď bohužel ty špatné:
- Nový hrdina(Lev Vasilievič Asmirov)
- Předělání misí, nové mise(01,02)
- DEMO: čas čekání se opět prodloužil, nebuďte naštvaní, jelikož udělat dobrý mód není jako udělat si misi pro sebe.

Všem děkuji za pochopení, Minatorymu za podporu a pomoc.Hlavní vedoucí projektu Dávná Minulost: MorphidOffLine Morphid | 2008-01-31 12:33:56
Tým vyvíjející Dávnou minulost se rozrostl o dalšího člena a tím je Argoneus. Veliká posila zejména ohledně SAILu.
Pár ukázek z menu.
Ru01.png Menu1.png

Vše převzato z ofic. stránek dm-modu.


OffLine Achse | 2008-01-03 20:56:22
Autoři těchto dvou velmi slibných módů se společně domluvili na spolupráci ve své tvorbě. Především se zaměří na společnou tvorbu multiplayerových map do Original War, které zahrnou do jednoho patche ke svým módům.

Obě modifikace se budou vyvíjet jako doposud, avšak budou tvořeny jedním vývojářským týmem, od čehož můžeme očekávat podstatně rychlejší vývoj díky vzájemné spolupráci.

Originální zprávu od CPT* na webu Dávné minulosti si můžete přečíst zde.

__________
*Czech progress team


OffLine Achse | 2007-12-10 17:26:57
Modifikace Dávná Minulost má nový web. Morphid, vedoucí týmu, by chtěl vyjádřit poděkování:

Velice děkuji Minatorymu a Achsemu a hlavně také panu Pazderkovi za foto. Bez těchto lidí by asi modifikace DM nikdy neměla takovýto pěkný web. Pan Karel Pazderka je profesionální fotograf. Uvolnit jeho špičkovou práci pro náš web pro něj bylo určitě velké přemýšlení a rozhodování. Proto si také zasloží svou zmínku zde.OffLine Minatory | 2007-11-10 14:03:32
Honza Hranička zvaný taktéž Morphid se pustil do tvorby vlastního módu. Pro komunitu si připravil speciální řeč a několik obrázků, aby dokázal, že to myslí smrtelně vážně.


Ano, ano. Další mód. Jelikož si všichni myslíte, že to bude americké nebo arabské, mýlíte se. Je to ruský mód s hlavní postavou S. N. Morozova. Nejen, že vás překvapí, co všechno se dělo v prvních krocích Rudé Armády v minulosti. Propracovaný terén a dokonce i se skvělou grafikou vám zpříjemní zábavu. Není jako jiné módy, přehnaně těžké útoky, obrana a žádný děj. V módu Dávná Minulost je to opačně, obtížnost je srovnatelná s ruskou kampaní, dobře propracované dialogy a možná v budoucnu bude mít mód i český dabing (od Emerson Games). Mód by podle našich představ měl mít 15 ruských misí a 4 alianční (možná legie, ještě nevím). Těšte se na první verze módu. Mód má prozatím 4 mise (nepočítám Prolog a Epilogy->mezihry jako ukázky).

Tým autorů módu: Morphid a Jirka (+ Minatory a Pur) a děkujeme českým klanům XR a IG, že nás podporují a odpouštějí klanové tréningy.Obrázek - dávná minulost Obrázek - dávná minulost
Obrázek - dávná minulost Obrázek - dávná minulost

Emerson Games už schválilo podporu tohoto módu a bude vší možnou silou pomáhat jeho autorům s jejich tvorbou.


OffLine Minatory | 2007-11-07 21:17:22
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.