Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
Obnovil jsem práci na projektu. Jedná se o jednu malou hru z prostředí Original War. Přesněji ze světa opičáků v Original War nebo ještě přesněji ze světa opičáků před Original War.

Uaghr vyšel na kopec a rozhlédl se po kraji. Dole pod ním se rozprostíraly nedozírné stepi a u kraje skal ležela malá vesnička. Sněhové vločky padaly kolem něj, sníh ho studil do tlapek a kolem uší mu svištěl ledový sibiřský vítr. Bylo bílé období, období prázdných břichů a hladu. Jeho kmen nesl toto období velice těžce. Malé teritorium jejich kmene nedokázalo uživit všechny jeho bratry a sestry. Otočil se. Za ním se v lese mihlo zvíře. Zpozorněl. Uchopil do ruky svůj zubatý kámen. A opatrně se vydal za zvířetem. Když ale vstoupil do lesa zarazil se. Sem ne! Pomyslel si. Tohle je území sousedního kmene. Nenáviděných sousedů, kteří utiskují jejich kmen. Prašivé zadky! Přežírají se a my tu umíráme hlady. Praštil kamenem o strom. Chvíli stál pak se otočil a seběhl dolů do vesnice.

Běžel vesnicí a křičel. ,,Agrrr, všichni se připravte za setmění vyrazíme do lesa v kopcích vyhnat ty ještěří lejna z jejich nor. Obsadit jejich zemi vyhnat je odtamtud. V lese je hojnost zvěře a chráněných míst pro nás i pro naše ženy a děti."

Za setmění vyrazili. Všichni bojeschopní muži. Ozbrojeni klacky a zubatými kameny šli tiše po stezce nahoru do lesa...

Dnešní noc zbarví zemi do ruda, jeden z kmenů vymře jiný přežije. Však který to bude?


Takže máte se na co těšit. Bude s jednat o klikací multiplayerovou hru ve vlastním rozhraní. Zajímavý děj, který boudou tvořit sami hráči. Každy kmen má vlastní minulost současnost i budoucnost. Který přežije krutý boj o přežití. Krutý boj s přírodou, hladem, zimou a ostatními chtivými kmeny.

Dále bych vás chtěl požádat. Pokud jste zdatní grafici nebo hezky malujete o obrázky různých prostředí. Je jedno jakým stylem. Jestli ručně nebo v počítači.

Jedná s o ilustrační obrázky:
Opičáků, lesa, stepi, hor, vysočiny, bažiny, rozpálené a pusté naleziště ropy a zemního plynu, siberitové skály, jezera a jezírka, studánky.


OffLine Achse | 2007-11-30 14:13:45
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.